Dr. David R. Hawkins tanításai



Dr. David Hawkins, akit Teréz anya és Dr. Wayne Dyer is méltatott az emberi elmével kapcsolatos korszakalkotó kutatásaiért és innovatív tanításaiért, teljesen új szintre emelte a spirituális igazság és a megvilágosodás megértését. Hawkins doktor, az ismert pszichiáter, orvos, kutató, spirituális tanító és előadó a Spirituális Kutatóintézet alapító igazgatója és az elkötelezett nondualitás útjának kidolgozója volt. Csaknem három teljes évtizedet szentelt az emberi lélekben rejlő lehetőségek megértésének. Az élet minden területére kiterjedő kutatásai olyan módszerek kidolgozásához vezettek, amelyeket bárki felhasználhat saját életminőségének emelésére.
Ez a könyv, amely Hawkins doktor számos előadásából, interjújából és hangfelvételéből készült, az olvasókat a tudatosság, az önfegyelem és a megismerés magasabb szintjére emeli. Dr. Hawkins alapvető tanításainak azt a tíz fejezetét foglalja össze, amelyek a mai világ számára a leghasznosabbak és leglényegesebbek, beleértve a Tudattérkép® kalibrációs módszerét is.
A Dr. David R. Hawkins tanításai című kötet Hawkins doktor egyik utolsó előadását is tartalmazza, amely a spirituális kereső legértékesebb tulajdonságairól szólt.





További hasonló könyvek


A boldog életről, a szabad akaratról

„»Szerintetek az boldog, aki nem birtokolja azt, amit akar?« Tagadóan válaszoltak. »Hogy is van ez? Mindenki boldog, aki birtokolja azt, amit akar?« Erre anyám így szólt: »Ha jó az, amit bírni akar, akkor boldog, ha azonban rossz dolgot akar birtokolni, még akkor is szerencsétlen, ha tulajdonában van.« Boldogan rámosolyogtam: »Anyám, a filozófia fellegvárát hódítottad meg! […]

Lélekgyöngyök

Ez a kötet időrendi sorrendben tartalmazza a szerző naponta születő verseit, és így belső tükörként szolgál. A költemények saját fejlődési lépcsőfokainak vetületei, amelyeket az olvasó a költővel együtt akaratlanul is megmászhat, ha átadja magát a rímes utazásnak. A lélek kagylójában született gyöngyök fénye megvilágítja a költő és az olvasó Eggyé váló útját.

Barátságban önmagammal: bevezetés a meditációba – gyermekeknek (Kifestő munkafüzet)

A meditáció szó sokféle jelentésében használatos. Az eltérésektől függetlenül azonban, a meditáció leglényegesebb eleme minden hagyományban a szabadság felfedezése. Hogy mi is a szabadság valódi jelentése, azt rendkívül nehéz gyermekeinknek megtanítani, mivel gyakran azt az elképzelést akarjuk rájuk erőltetni, amit ez a fogalom számunkra jelent. A szabadságot mindenki önmaga kell, hogy felfedezze, és ez a […]